Bedankt! Je sollicitatie is succesvol verzonden.

Groei, ontwikkeling & succes! 🚀

9846F9D1-B9A9-4E3D-9FA3-C541F2736692
Groei, ontwikkeling & succes! 🚀
De afgelopen periode stond in het teken van groei en ontwikkeling voor Staffinghouse. Zo heeft ons team een groei gemaakt in expertise en hebben we een nieuwe gedreven professional aan mogen verwelkomen. Daarnaast hebben we een bezoek gebracht aan de Infra Relatiedagen en delen we interessante updates over de verschillende markten waarin wij ons begeven. De successen van de afgelopen tijd hebben mogen vieren met een VrijMiBo-Deluxe, waarbij we de gezamenlijke groei hebben gevierd. We nemen je graag mee in de gebeurtenissen van de afgelopen weken, waarin we je een kijkje geven achter de schermen van Staffinghouse!

💡 Inspirerende inzichten bij de Infra Relatiedagen

We hebben de maand succesvol afgetrapt met een bezoek aan de Infra Relatiedagen in Hardenberg. De beurs bood een uitgebreid overzicht van de huidige stand van zaken in de wereld van infrastructuur, wat ons een groot aantal waardevolle inzichten heeft meegegeven. Zo toonden de aanwezige organisaties de nieuwste ontwikkelingen binnen infrastructuur, variërend van de nieuwste platforms en machines tot de nieuwste samenwerkingscombinaties en softwarepakketten.

Ook een aantal toonaangevende opdrachtgevers van Staffinghouse was aanwezig op de beurs. Via deze weg kregen wij een update over de huidige ontwikkelingen bij deze organisaties, wat voor ons ontzettend waardevolle informatie is. Dit bezoek aan de Infra Relatiedagen heeft niet alleen onze kennis verbreed, maar heeft ook onze connectie met onze opdrachtgevers versterkt. We kijken ernaar uit om de verkregen informatie in te zetten om op deze wijze een nóg betere partner te kunnen zijn voor onze opdrachtgevers en professionals. 🤝

👩🏽‍💻 Een gedreven Staffing Consultant aan boord: welkom Julia!

Deze maand stond ook in het teken van uitbreiding, we hebben namelijk een nieuwe aanwinst binnen ons team. We heten Julia Brouwer van harte welkom bij Staffinghouse als Junior Staffing Consultant. Julia zal naast haar werkzaamheden als Consultant, ook haar scriptie bij ons gaan schrijven. Hierin zal zij zich zal richten op de kansen voor Staffinghouse binnen de markt van Leisure & Events. Met Julia in ons team zijn we weer een gedreven talent rijker. Haar frisse perspectief en expertise in de markt van Leisure & Events zullen ongetwijfeld bijdragen aan de groei en dynamiek van Staffinghouse. 👏

🥇 Promotie naar Senior: een ode aan toewijding en succes

Prachtig nieuws voor onze Staffing Consultant Daan Sluis, hij heeft onlangs zijn welverdiende promotie tot Senior Staffing Consultant gemaakt! Al meer dan twee jaar bewijst Daan een essentiële kracht te zijn binnen Staffinghouse, door voortdurend waarde toe te voegen. Zijn bijdrage gaat verder dan alleen werk; hij speelt ook een cruciale rol in het bevorderen van de teamgeest, iets wat we enorm aan hem waarderen.

We zijn enthousiast om onze reis met Daan voort te zetten en zijn nieuwsgierig naar de nieuwe hoogten die we samen zullen bereiken. Een dikke proficiat, Daan! Je hebt dit dubbel en dwars verdiend! 👏

🔎 Dynamische Data bij Staffinghouse

We zien verschillende ontwikkelingen in de markten waarin Staffinghouse zich bevindt. Als we kijken naar de markt van IT, zien we dat er een enorme groei is in de vraag naar Data Professionals. De stijging in de vraag naar dit beroep is niet een geheel onverwachte ontwikkeling. Zo is deze trend te koppelen aan het belang van het FAIR-principe (https://www.go-fair.org/fair-principles/) en open data binnen de wetenschap. Niet alleen voor de wetenschap is dit aan de orde, ook voor organisaties zijn data een kostbaar bezit. Het verkrijgen en behouden van de kwaliteit van data is een lastig aspect. Veel organisaties hebben te maken met onnauwkeurigheid binnen de systemen of ervaren een inconsistentie van de toegankelijkheid ervan. Slechte kwaliteit van data leidt tot problemen in voorspellingen van analyses en de bruikbaarheid van deze gegevens.

Bij Staffinghouse erkennen we het belang van hoogwaardige data en de betrouwbaarheid die hierbij aansluit. Binnen de snel evoluerende markt van IT schakelen wij daarom direct op ontwikkelingen die zich plotseling kunnen voordoen. Onze Staffing Consultants die gefocust zijn op deze markt zijn Joey Wolthuis (Data & Business Intelligence) en Daniël Emanuels (Data Science & AI), spelen hierin een cruciale rol. Met hun diepgaande expertise en toewijding begrijpen zij als geen ander de behoeften van onze partners, hierin kunnen zij hen voorzien van onder meer hooggekwalificeerde Data Professionals. 🌟

🎳 Borrels en Bowling: een feestelijke maandafsluiting

Bij Staffinghouse vinden we het vieren van successen heel belangrijk. We organiseren daarom iedere vrijdag een kantoorborrel en sluiten iedere laatste vrijdag van de maand af met een borrel-activiteit buiten de straten van onze werkplek. Zo hebben we de maand februari gezellig afgesloten met een middag bowlen bij Knijn Bowling. Met een gezonde dosis fanatisme en een goed gevoel voor plezier hebben we onze maandelijkse traditie voortgezet en nieuwe herinneringen gemaakt als team. Op naar meer strikes en gezelligheid tijdens de volgende vrijdagmiddagborrel! 🥂

Met weer een prachtige maand achter de rug, gaan we vol energie deze nieuwe maand tegemoet. We kijken uit naar de komende tijd en kijken ernaar uit om onze successen met jullie te delen. Op naar de volgende mijlpalen! 🚀 Wil je ontdekken wat Staffinghouse voor jou kan betekenen als opdrachtgever of als professional? Neem dan nu contact op! ☎️📩